×

Assos Pansiyonları

Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı antik bir kent olan ve eski çağlardaki adıyla Assos olarak bilinen Behramkale, son yıllarda Kuzey Ege’nin en gözde turizm mekânlarından biri haline geldi.

Giderek artan turizm potansiyeli ile Assos, özellikle bahar aylarında güneşin yüzünü göstermesiyle birlikte çok sayıda yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapıyor.

Mavinin ve yeşilin her tonunun iç içe geçtiği beldede, sokaklar da zeytin ağaçlarının kokusu ile bezenmiş. Köy sit alanı olarak koruma altına alındığı için beldede her yer tarihi bir görüntü içinde. Hatta bazı konaklama tesisleri bile beldeden çıkan taşlarla yapılmış. Bu sebepledir ki beldenin tarihi görünümü de korunmuş. Midilli Adası’nın hemen karşısında bulunan Assos, Edremit Körfezi’nin de en güzel manzaralarından birine sahip. Önünüzde Midilli Adası’nın rengarenk ışıkları denizin mavisiyle dans ederken arkanızda yemyeşil çam ağaçları ile kaplı ormanlar…. Kendinizi bambaşka bir dünyada hissedebilirsiniz.

Assos turistik bir belde olmasına rağmen, bozulmamış ve sakin köy havasını bugün bile koruyabilen ender beldelerden biri. Bu sayede oldukça samimi ve sıcakkanlı insanlarla birlikte bir tatil geçiriyorsunuz. Assos konaklama tesisleri ise genel olarak butik oteller ve pansiyonlar. Assos pansiyonları denizin biraz daha gerisinde veya doğanın içinde konumlanmış tesisler. İsterseniz Assos merkezde konaklamak yerine civar semtlerde deniz kenarında bulunan kimi pansiyonları da tercih edebilirsiniz. Assos pansiyonları, büyük otelleri aratmayacak kadar modern ve konforlu bir tatil sunuyorlar. İşletmecileri ise beldenin yerli halkı ve size evlerine gelen konuklarıymışsınız gibi özenli ve samimi davranıyorlar. Gündüz güneşin, denizin ve tarihin tadını çıkarırken akşamları da deniz kenarındaki restoranlarda, mevsim balıkları ve mezeler eşliğinde keyif yapabileceğiniz

Assos’ta; Assos pansiyonlarının fiyatları da oldukça uygun. Özellikle yaz döneminde bazı dönemsel farklılıklar olsa da pek çok tesise nazaran cazip fiyat seçenekleri sunuyorlar. Bu yıl tarih ve doğanın iç içe olduğu, yenileneceğiniz bir tatil planlıyorsanız sitemizi inceleyerek Assos pansiyonlarını ve Assos pansiyonlarının fiyatlarını görebilirsiniz. Assos pansiyonlarının fotoğrafları karar vermenize yardımcı olacaktır. İyi tatiller.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an kapalı

Tesisler Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler