×

Pansiyon Rehberi'nden Haberler... 12 View

PansiyonRehberi.com Hürriyet’te..
http://www.hurriyet.com.tr/e-yasam/5693410.asp?gid=54


 
Ekonomik tatil fırsatları

Pansiyonlar ve sadece birkaç odadan oluşan butik oteller genellikle ya ekonomik tatil arayışına olanların, ya da kalabalıktan ve ihtişam yerine küçük ve samimi ortamların bir parçası olmak isteyenlerin tercih ettiği yerlerdir. Dilediğiniz bölgeyi seçerek arama yapabileceğiniz sitelerde, mekanlarla ilgili detaylı açıklamalar ve iletişim bilgileri yanında ziyaretçi yorumlarına da ulaşabilirsiniz. Adres: pansiyonrehberi.com/butikotellerrehberi.com
 
Bkz.:Hürriyet, 29 Aralık 2006, E-Yaşam eki, İnternet Rehberi, sf:4


Pansiyonlar için Tanıtım ve Rezarvasyon kolaylığı

Türkiye'nin ilk ve tek online pansiyon rehberi olan www.pansiyonrehberi.com küçük otel ve pansiyonlar için
dünya çapında on-line rezervasyon ve tanıtım sitesi olan yabancı turizm ve tatil portallarının imkanlarını Türkiye'ye taşıdı.


26.06.2006 21:00:18
HABER MERKEZİ - Bilkentli turizm gönüllülerinin oluşturduğu, Türkiye’nin alanında ilk ve tek web sitesi olan www.pansiyonrehberi.com yeniliklerine devam ediyor.

En kapsamlı pansiyon ve küçük otel tanıtım kılavuzu olarak nitelendirilen hesaplı ve kaliteli tatil yapmak isteyen yerli ve yabancı turistlerin vazgeçilmez başvuru kaynağı, her ay yaklaşık 1,5 milyon kullanıcının ziyaret ettiği ve dünyada pansiyon tanıtımı ve rezervasyon alanında en çok trafik alan, dünyanın her tarafından 10.000’den fazla pansiyonun üye olduğu 3000’den fazla turizm ve seyahat sitesine ait linkin yer aldığı, seyahat yazarları ve gezginlerce Internet'teki en güvenilir pansiyon ve gezi kaynağı olarak gösterilen, On-line rezervasyon ve tanıtım imkanı sunan yabancı turizm ve internet portalları, pansiyonrehberi.com aracılığıyla artık Türkiye’de.

Konuyla ilgili olarak www.pansiyonrehberi.com'dan yapılan açıklamada siteye üye olan tüm tesislerin ücretsiz olarak "Online Rezervasyon Sistemi"ne üye olacağı ve tüm dünyadan müşteri kazanma fırsatı yakalayacağı bildirildi.

Açıklamada sisteme üye tesislerin en ucuz ve yaygın yol ile sadece Türkiye’de değil tüm dünyada tanınacağı, daha çok farkedileceği ifade edildi.

www.pansiyonrehberi.com'a üye olacak tesislere dünyanın her tarafından müşterilerin on-line rezervasyon imkanı ile kolayca ulaşacağı, doluluk oranının üst seviyelere seviyeye çıkacağı da kaydedilen açıklamada sistemle ilgili ayrıntılı bilginin
www.pansiyonrehberi.com İnternet sitesinden edinilebileceği bildirildi.


www.turizmforumu.net
[email protected]Add to Favorites
Favorites