×

Kültür ve Tatil Turlarının Doğru Adresi: Gruppal 14 View

Kültür ve Tatil Turlarının Doğru Adresi: Gruppal

Hayalinizde nereye gitmek varsa, sizi oraya götüren ve "Düşlediğiniz tatillerin doğru adresi" sloganıyla turizm sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Gruppal, Güney Amerika turu seçeneklerinden Çin turları destinasyonlarına, kültür turlarından hafta sonu turları seçeneklerine kadar birçok alternatifi gezgincilerle buluşturuyor.

Dünyanın en büyük dördüncü kıtası olan Güney Amerika, çok değişik kültürlere ve ülkelere ev sahipliği yapmakta. Pasifik ve Atlantik Okyanusu arasında sıralanan And Dağları'ndan Amazon Nehri'ne kadar doğanın neredeyse tüm güzelliklerini içinde saklayan Güney Amerika, seyahatseverleri hayatı boyunca unutamayacakları manzaralarla karşılaştırıyor.

Sadece Güney Amerika mı? Elbette hayır. Türkiye'nin ve dünyanın birçok yerini keşfedebileceğiniz, özellikle yurt içi turlar ve hem Avrupa hem de Balkanlar'a hafta sonu kaçamağı yapabileceğiniz birçok alternatifi Gruppal sayfalarında bulabilirsiniz. Yeter ki nereye gitmek istediğinize karar verin. Her zevke ve bütçeye uygun destinasyonları, özel turları, otel kiralama seçeneklerinin yanı sıra, gemi ve nehir turlarıyla da seyahat deneyimine farklı bir tanım katacak olan Gruppal ile tatil keyfi bambaşka olacak.

Neden Gruppal derseniz…

Internet ve sosyal medya yoluyla yenilikçi bir anlayışla hizmet veren Gruppal tur şirketi, tatil acenteliği anlayışına da yeni bir soluk getiriyor. Popüler şehirlere ve trend güzergahlara kolay ödeme imkanları ve taksit seçenekleriyle ulaşabileceğiniz tur şirketinde, yaptığınız tatil alışverişlerinden hediye puanlar kazanabiliyor ve bu puanları bir sonraki alışverişlerinizde kullanabiliyorsunuz. Hayalinizdeki tatili en geniş alternatifleriyle bulabilirsiniz.

Add to Favorites
Favorites